20 Nisan 2013 Cumartesi

Fotoğraf Efektleri Yapma Sırları

Merhaba,
Harika fotoğraflar çekmek ve etrafındakileri şaşırtmak mı istiyorsun? O zaman fotoğraf efektleri yapma sırları adlı bu yazımda aradığını bulacağına emin olabilirsin.
Hangi tip olursa olsun bir fotoğraf makineniz varsa aşağıda paylaştığım bu fotoğrafları çekmeye başlayabilirsiniz.
fotoğraf efektleri

Bu fotoğrafları çekebilmek için kesinlikle pahalı bir fotoğraf makinesine sahip olmanıza gerek yok.Bu fotoğraf efektlerini yapmak için ihtiyacınız olan bir dslr yada amatör bir fotoğraf makinenizin olması yeterli.

Çünkü pekçok insan şöyle düşünür;Eğer iyi bir fotoğraf makinesine ve techizatına sahipseniz,işte o zaman güzel fotoğraflar çekebilirsiniz!
Bu tamamen yanlıştır.

Eğer doğru bilginiz, yaratıcılığınız ve fotoğraf efektleri yapma sırlarını bilirseniz,iyi bir makineniz olması hiçte önemli değildir.
Eğer merakınız ve iyi fikirleriniz varsa bunları kompozisyon ve ışık bilgisiyle birleştirdiğinizde nasıl makineniz olursa olsun mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.


fotoğraf efektleri yapma

Pekçok fotoğrafcı, fotoğraf efektleri ve fotoğrafcılık bilgileri adına tüm bilgilere sahip değildir.Ancak en pahalı binlerce liralık makinelere sahiptirler.

Halbuki fotoğraf makinesi o kadar önemli değildir.Fotoğraf makinası ve techizatları birer alettir.İyi fotoğrafcılar sıradan bir fotoğraf makinesiyle, fotoğraf efektleri bilgileri ile mükemmel bir fotoğrafı nasıl çekileceğini çok iyi bilirler.

Peki bu fotoğraflar efektlerini nasıl yapacağız ?

Merak etmeyin profesyonel fotoğrafçılığı ve fotoğraf efektlerinin sırlarını " Fotoğraf Hileleri & Özel Efektler " eğitim seti ile kolayca öğrenerek istediğiniz fotoğrafı hayallerinizin ötesinde oluşturabilirsiniz.

Bu kaynak ile fotoğraf techizatlarından daha çok yaratıcılık ve artistik fikirlerin tüm detaylarını öğrenerek mükemmel artistik fotoğraflar çekebileceksiniz.

Eğer evinizde dslr yada manuel moda sahip bir fotoğraf makinesi varsa hangi model yada hangi kalitede olması hiç önemli değil.Buradaki gördüğünüz fotoğrafları çekebileceksiniz.

fotoğraf efektleri

Bu fotoğraf efektleri ve hilesini herhangi bir makine ile yapabilirsiniz.Önemli olan bu işin  tekniğini bilmekten geçiyor.Işıklı boyama tekniği adı verilen bu teknikle pekçok sanat eseri oluşturulmuştur.
Bu fotoğraf efektlerini yapmak için photoshop bilmeniz önemli değildir.Çünkü photoshop kullanmadan yapılabilecek pekçok fotoğrafcılık hilesi vardır.

Hem temel photoshop derslerini hemde birçok fotoğraf hilelerini Fotoğraf Hileleri ve Özel Efektleri Programı eğitim setinde bulabilirsiniz.

fotoğraf efektleri

Örneğin bu fotoğraf çok hoş bir photoshop hilesi örneği olan bir fotoğraftır.Birçok insanın dikkatini çeken ve eğlenceli olan bu fotoğrafın nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu fotoğraf efektleri proğramı ile anlatılanların içeriği sıkıcı manzara,ağaç, çiçek, böcek fotoğrafları değil,aksine insanların dikkatini çekecek ilginç ve artistik fotoğrafların tüm hilelerini en detaylı şekilde öğrenerek mükemmel ötesi fotoğraf efektleri yapacaksınız.

İnsanlar bu fotoğrafları nasıl çektiğinizi soracak ve büyük ilgi toplayacaksınız.Ne zaman bu tür fotoğraflar paylaşsam insanların sorduğu soru hep aynı;Vay be! bu fotoğrafı nasıl çektin?

Sadece bir hafta sonunu bu set ile geçirirseniz, tüm fotoğraf hilelerini öğrenebilirsiniz.
Bu eğitim setini en iyi tarafı ise dijital bir ürün olduğu için günün herhangi bir saatinde gece bile olsa bilgisayarınıza indirerek videoları online izleyerek kolayca öğreniyorsunuz.

Fotoğraf Hileleri Ve Özel Efektleri resmi sitesine gitmek için Tıklayınız

3 yorum:

  1. Bunu kim hazırladıysa ellerine sağlık.bu teknikle değisik foroğraf efektleri yaptım

    YanıtlaSil
  2. ya çok güzel bende bu fotoğraf efektleri ile değişik fotoğraflar çekmek istiyorum

    YanıtlaSil
  3. Çok mükemmel bu teknik

    YanıtlaSil